Een op de vier Nederlanders is actief op Twitter of Linkedin

Bel nu naar 0575 512 125 0575 - 51 21 25

a9539ba3e003bddd968b57d8d533fb0d (1)

>> Gepost op: 3 mei, 2011 in Kenniscentrum, Social Media

Comscore heeft vorige week de resultaten van een onderzoek gepubliceerd waarin het gebruik van social media in Nederland werd onderzocht. Het blijkt dat 26.1% actief is op Linkedin en 26.8 % op Twitter. Hiermee staat Nederland bovenaan de wereldlijst voor het gebruik van Twitter en Linkedin.

Top 10 Countries in Internet Penetration for LinkedIn.com and Twitter.com by Reach (%)
March 2011
Total Internet, Age 15+, Home & Work Locations
Source: comScore Media Metrix
LinkedIn.com% ReachTwitter.com% Reach
Netherlands26.1%Netherlands26.8%
Ireland21.0%Japan26.6%
United States17.6%Brazil23.7%
Canada15.6%Indonesia22.0%
United Kingdom14.9%Venezuela21.0%
Denmark14.4%Canada18.0%
Australia13.1%Argentina18.0%
New Zealand12.9%Turkey16.6%
Belgium12.6%Philippines16.1%
Singapore12.0%Singapore16.0%

Van de 11.953 mensen die in de maand Maart actief waren op het internet zijn er hiervan 11.490 die een social netwerk website bezocht hebben. Terwijl Hyves nog steeds de grootste social netwerk site is in Nederland lijkt Facebook steeds dichterbij te komen. Nederland is momenteel nog één van de weinige landen waar Facebook niet het grootste social netwerk is. Facebook steeg maar liefst met 76% en dat terwijl Hyves met 1% zakte. Hyves zakte vorig jaar ook al 3% in unieke bezoekers ( nu.nl ). Ook is er bij Twitter en LinkedIn duidelijk een stijgende lijn te zien.

Top 5 Social Networking Sites in the Netherlands
March 2011 vs. March 2010
Total Netherlands, Age 15+, Home & Work Locations
Source: comScore Media Metrix
Total Unique Visitors (000)
Mar-2010Mar-2011% Change
Total Internet : Total Audience11,92711,9530
Social Networking9,74211,49018
Hyves7,6927,650-1
Facebook.com3,7176,55676
Twitter.com1,9233,20767
Linkedin.com1,8303,11870
Windows Live Profile2,9242,769-5
Best4u

Best4u

Best4u Group voorziet al jarenlang bedrijven in online oplossingen. Wij slaan een brug tussen ingewikkelde online technieken en een succesvol online eindproduct middels de meest fanatieke service en support.
Best4u

Laatste artikelen van Best4u

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *